צרו עמנו קשר!

אימון מנהלים

לא פעם נאמר ש"דליל בצמרת אבל צפוף עד אליה" לכן מנהל בכיר, בסופו של דבר מתמודד עם הרבה קשיים בדרך, אבל הוא מרגיש פעמים רבות לבד. אימון מנהלים נותן מענה לבדידות זו ולוקח את הארגון והתוצאות למקום חדש.

אנו מאמינים שאימון, מיקוד ויצירת מחויבות, מניעים עסקים ואנשים לעשייה ושיפור ביצועים.
כמעט כל אדם או עסק חווה פער בין הרצוי למצוי. באימון אנו עובדים על שינוי תפיסות מוטעות המעוותות את תפיסת המציאות ואת המסוגלות שלנו ומחבלות בהצלחותנו.  באימון נבנים הרגלים חדשים והמנהל פועל במרץ להשגת יעדיו האישיים ויעדי הארגון.

באודם יש צוות מאמנות מקצועיות, ממוקדות, מחויבות ואותנטיות שמייצרות שינוי והשפעה אצל המנהלים ועל כך יוכלו להעיד מנהלים רבים שעוברים אימון באודם. לכל מאמן ניסיון במגוון תחומים, המעשירים את האימון ומקדמים את המתאמן להשגת מטרותיו. 

אימון מנהלים בכירים הוא אתגר מיוחד בפני עצמו כי כאשר המנהל הוא בכיר עלולות להתרחש שתי תופעות במקביל.המנהל יהסס לקבל ייעוץ ועזרה מקצועית כי הרי הוא אמור להיות "מומחה ובעל ניסיון" בנוסף הוא יהיה עמוס מאד ויתקשה לתת לעצמו זמן איכות. מניסיון של שנים שעות האימון האלו משתלמות למנהל ולארגון עשרות מונים ממה שהן עולות.

 

בזירה העסקית שבה מרבית החברות דומות מאוד זו לזו בשירות ובמוצרים שהן מציעות, ובעידן שבו כולם חשופים לכולם, אחד מהמשפיעים הקריטיים שעשויים להכריע בנוגע להצלחת החברה, דריכתה במקום או דעיכתה הוא המנהל. אימון מנהלים למצוינות הוא שילוב של פיתוח אישי ומקצועי מתמשך, תוך כדי אימון המנהל וחתירה ליישום והטמעת הכלים התנהגותיים שהותאמו באופן פרטני ליעדיו של הארגון.

אימון מנהלים בכירים או צעירים

מבית חברת אודם, המתמחה בתכניות לפיתוח כישורים בעסקים, מציינים שהסוגיה הנוגעת למנהל טוב מהווה נגזרת של משתנים רבים, שמרביתם לקוחים מעולם מדעי ההתנהגות. במסגרת התכנית לפיתוח ואימון אישי למנהלים מוענקים ידע, כלים ומיומנויות במטרה לפתח צוותי ניהול המתאפיינים בתקשורת הבין-אישית ברמה הגבוהה ביותר, וכן ביכולת ניהול ישיבות, יכולת ביצוע ראיונות, כישורים בעמידה מול קהל ואשפים בהובלת תהליכים.

 

הקניית מיומנויות וכלים אפקטיביים וישימים בהתמודדות מול מגוון סוגיות שונות

אימון מנהלים מהווה, כאמור, תהליך שמטרתו לייעץ, ללוות ולהקנות להם מיומנויות וכלים אפקטיביים וישימים בהתמודדות מול מגוון רחב של סוגיות ניהול כגון ניהול זמן ועמידה ביעדים, תקשורת בין אישית והנעת עובדים, כמו גם עמידה בלחצים מול אתגרים ניהוליים בדרך להגשמת המטרות והיעדים.

 

ישנו כיום בתחום היצע נרחב של סדנאות ותכניות במתכונות שונות המיועדות לפיתוח והעצמת מנהלים בכל הנישות הניהוליות ובכל הדרגים, החל מאימון מנהלים צעירים וזוטרים או ראשי צוותים החפצים לגבש מיומנויות ניהוליות ולשפר את הדימוי העצמי שלהם, ועד לאימון מנהלים בכירים בארגונים גדולים, המעוניינים בשיפור יכולות ההשפעה שלהם על הפוליטיקה הארגונית ו\או להתקדם אל עבר תפקידי מפתח כסמנכ"לים באמצעות רכישת הכלים הנכונים.

 

הקניית ידע תאורטי והפיכתו בשטח לפרקטיקה מעשית

בחברת אודם מציעה תכנית ייחודית לפיתוח ואימון מנהלים, המתאפיינת במבנה המאפשר למנחה לחזק את המנהל ולתמוך בו במהלך רכישת הכלים והמיומנות, זאת לשם העצמת האפקטיביות שלה. כל התכניות של אודם לפיתוח מנהלים מתנהלות בקונספט של קבלת משימות בין מפגש למפגש ויישום בשטח של הכלים שנרכשו הלכה למעשה.

 

מתכונת זו מאפשרת שילוב אופטימלי של הקניית ידע תאורטי והפיכתו בשטח לפרקטיקה מעשית. התכניות הללו כוללות מגוון נושאים שונים כגון פיתוח מנהיגות, אינטליגנציה רגשית וחשיבה אסטרטגית, פיתוח מיומנויות לניהול קונפליקטים והנעת עובדים, וכן בניית צוותים, הובלת תהליכי שינוי ורכישת כלים ישימים לעמידה איתנה מול אתגרים ובעיות.

 

המתודות ומיומנויות הניהול מסייעות למנהלים לצמוח, להתעצם ולהפוך למנהלים שלא רק משמרים את הקיים, אלא גם לכאלו שאינם חוששים מהנחלת שינויים, ובכך מגשימים את מלוא הפוטנציאל הניהולי הטמון בהם.

סוגי אימון מנהלים:
 

פגישות אימון במשרדי אודם בתנאים המייצרים חשיבה מחוץ לקופסא.

פגישות אימון לכמה מנהלים מאותו ארגון ברצף, ביום עבודה אחד של מאמן.

פגישות אימון, ליווי וייעוץ להגדלת מכירות בקמעונאות או בתחומי מכירת שירותים


יום ליווי, ייעוץ והדרכת צוות להגדלת מכירות ומיצוי הפוטנציאל בקמעונאות –
היום נחלק לשניים – החלק הראשון יכלול סריקה של "מראה החנות", מיפוי חוזקות וחולשות בחנות, תצפית על עובדים וכישורי המכירות, ניתוח תהליכי שירות ומכירה, ייעוץ למנהל החנות, אבחון סוגי לקוחות ותקשורת אפקטיבית מולם. בחלק השני של היום תתקיים הכשרה לצוות המוכרים. 


נא פנו אלינו ונשמח להתאים לכם תוכנית אימון מנהלים לצורכיכם ולאישיותכם.