צרו עמנו קשר!

סדנאות למנהלים – ללמוד להוביל ולהצליח  

הפקולטות ובתי הספר למנהל עסקים מעניקים הרבה מאוד ידע תיאורטי, שבהחלט מועיל למנהלים בפוטנציה. אך האם אפשר להסתפק בידע תיאורטי, במחקרים עיוניים, בעבודות ומבחנים של תקופת הלימודים? כפי שיודעים מנהלים בכירים וותיקים – עם כל הכבוד ללימודים, אין בהם די בכדי להכין את מנהלי העתיד לעולם האמיתי של העסקים האמיתיים. בכל ארגון שמכבד את עצמו ורוצה שהמנהלים ינהלו בצורה הטובה ביותר, הפתרון הוא לשלב סדנאות למנהלים על מנת שהללו ידעו מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות כדי להוביל את העסק קדימה. כדי להצליח בתפקיד החשוב של המנהל לטובת קידום הארגון.  

 

שיפור הכישורים

אין ספק שלא כל עובד יתאים להיות גם מנהל. ארגון טוב ומקצועי יאופיין בכך שתהליך מיון יבחר במנהלים מתאימים, בעלי כישורים וכן גם שבעלי כישורים יקודמו לניהול מתוך שורות הארגון. אך בכישורים או בכישרון אין די. כישרון יש לחדד, לשפר, להקציע. איך עושים את זה? באמצעות סדנאות למנהלים כמובן.

סדנאות למנהלים

יש מגוון רחב של סדנאות, כך שגם אם מנהל כזה או אחר כבר השתתף בסדנא אחת, הרי שתמיד תהיה סדנא נוספת שתוכל להעשיר, ללמד, לקדם. סדנאות למנהלים יכולים להתמקד בפן ניהולי מסוים אך לעיתים ההתמקדות תהיה מקצועית. יש סדנאות שנועדו לשפר מיומנויות תקשורת. יש סדנאות שנועדו להקנות טכניקה מעולה של מכירה. יש סדנאות שיכולות לסייע בהפיכת מנהל למנהיג, כזה שמוביל את העובדים לא רק בשל היותו בעל תפקיד.

 

 

סדנאות וטכניקות שעובדות

איך יוצרים שינוי בארגון? איך עוזרים לעובד וותיק להמשיך לשמור על רעננות ותרומה בעבודה? איך יוצרים בעבודה תרבות של ניהול איכותי ואיך שומרים גם על המנהלים שבעי רצון וחדורי מוטיבציה? אצלנו, בחברת אודם פיתוח כישורים לעסקים מגוון רחב של סדנאות, הדרכות וטיפוח מיומנויות לעובדים וכמובן – גם למנהלים.

יש לכם עסק ובו מנהלים טובים? רוצים לשפר את יכולותיהם של המנהלים בכל המחלקות – יצור, אדמיניסטרציה, כספים, שיווק ומכירות? בחרו סדנאות למנהלים המתאימות לצרכי הארגון והעניקו למנהלים סט משופר של יכולות, מודעות רחבה יותר, יכולת ניהולית גבוהה יותר וכל זאת – על בסיס טכניקות שעובדות.