צרו עמנו קשר!

קורס מנהלים: פיתוח למצוינות

מחפשים קורס מנהלים? מתעניינים בקורס פיתוח מיומנויות ניהול? העולם העסקי שהפך כבר מזמן לכפר גלובלי קטן, נפתח בעשור האחרון לשווקים נוספים ושחקנים חדשים, ומתאפיין כיום בחברות רבות דומות מאוד זו לזו במוצר ובשירות, מה שהופך את התחרות בזירה לקשוחה במיוחד ומצריך משאבים בלתי נדלים כדי לשרוד ולהצליח.

 

בחברת אודם לפיתוח כישורים בעסקים מסבירים שעל רקע השינויים הדינמיים הללו שמתרחשים במציאות העכשווית, ההון האנושי נחשב לאחד מהגורמים המשפיעים ביותר על מידת הצלחתו של הארגון, ורבות מהחברות שהגיעו לתובנה הזו במרוצת השנים, מקצות לצורך זה משאבים להכשרת עובדים ופיתוח מיומנויות ניהול, אם במתכונת של הרצאות וסדנאות ואם באמצעות קורסים ואימון אישי.

 

ארגז כלים אפקטיבי למוכנות תפקודית בניהול שוטף

ניתן למצוא כיום היצע נרחב של פקולטות, תכניות ומסלולים אקדמיים למנהל עסקים, שמכוונים להקניית ידע תיאורטי כללי ובסיסי במגוון תחומים שונים. עם זאת, המציאות מלמדת שאין די במחקרים עיוניים, עבודות סמינריוניות וידע תיאורטי בכדי להכין את דור מנהלי העתיד לקראת תפקודם בעולם האמיתי.

קורס מנהלים עם צוות חברת אודם

הפתרון האופטימלי בנסיבות הללו הוא הפניית העתודה הניהולית לקורס מנהלים בדרג מתחיל, שנועד להקנות להם ארגז כלים אפקטיבי למוכנות תפקודית בניהול שוטף. הנושאים הנלמדים בקורס מנהלים מתחילים כוללים, בין היתר, את הניהול כמקצוע והבנת דמותו של המנהל, תוך כדי עיצוב זהות ניהולית ייחודית וסגנון ניהולי ואישי. המנהלים בדרג מתחיל רוכשים בקורס כישורי פרזנטציה וכלים לניהול עצמי, ניהול משימות, ניהול זמן, ניהול כפיפים, פתרון קונפליקטים וכיוצא בזה.

 

להשפיע על מהלכים בהווה ובעתיד וליצור מציאות מקדמת

באופן כללי, מנהל בכיר נדרש לנווט בדרך מיטבית בין צורכי הארגון, יעדיו וחזונו, לבין ניהול הכפיפים בדרגים שמתחתיו. על מנת לשמור על שיווי משקל במאזניים הללו, זקוק המנהל לראייה רחבה יותר ולתפיסה הנוגעת לרבדים השונים של הארגון. מעמדת המנהל הבכיר מצופה לנהל קונפליקטים, למצוא פתרון לאתגרים הניצבים בפני הארגון, לנהל צוותים ומנהלים וכמובן להיות יזם, להשפיע על מהלכים בהווה ובעתיד וליצור מציאות מקדמת.

 

חברת אודם מציעה מעטפת רחבה של קורסים מותאמים אישית, החל מקורס מנהלים בכירים לפיתוח חוסן אישי והעצמה וכלה בקורס פיתוח מנהלים במתכונת של סדנאות שטח. בין הנושאים העיקריים רוכשים המנהלים כלים המאפשרים להם להפוך לפורצי דרך עם ראיה חדשנית, שמובילים את הארגון אל עבר ההצלחה.