צרו עמנו קשר!

ניהול זמן

העולם המודרני מאתגר אותנו יותר ויותר. מצד אחד אנו עובדים יותר, ומצד שני עולה חשיבות הזמן האישי והמשפחתי. סביבות העבודה הופכות להיות מורכבות יותר, ואנו נדרשים תחת כל אלו, להיות אפקטיבים יותר ולנהל את עצמנו טוב יותר. נכון שיש אנשים שהם אפקטיביים יותר, אבל בהחלט ניתן להתקדם ולהשתפר וללמוד איך לנהל את הזמן טוב יותר, או ליתר דיוק לנהל את עצמנו טוב יותר במגבלות זמן נתון. ע"י אימון ושיפור מתמיד נהיה מומחים בניהול זמן.

 

סדנאות ניהול זמן מבית אודם

סדנאות אימוניות ופרקטיות, שנותנות כלים יעילים לניהול זמן ויצירת אפקטיביות אישית.
בסדנאות אודם מכירים את המלכודות האישיות שלנו, שגורמות לנו לבזבוז זמן, לומדים לאבחן את צורת הניהול העצמי שלנו ומה יוכל "לסנדל" אותנו כדי שנהיה אפקטיבים יותר. 
בסדנאות נבחן את הקשר בין "המצפן והשעון", נכיר את חשיבות התכנון והבקרה ונפתח משמעת עצמית לעמוד במחוייבויות שלנו כלפי עצמנו.

סדנת ניהול זמן

אין זה סוד שניהול זמן מושתת על משמעת עצמית, שגם אותה צריך לפתח. אנו צריכים ללמוד לתכנן, להקפיד לא לוותר לעצמנו, לעשות לעצמנו תהליכי בקרה - מה הספקנו ולא הספקנו, וכמובן לחקור ולרדת לשורש מדוע לא היינו יעילים ואפקטביים. ככל שנעמיק ונזהה דפוסים שלנו, כך נשתפר בניהול הזמן.

 

האצלת סמכויות

האצלת סמכויות היא אמצעי מרכזי בניצול נכון יותר של זמן המנהל. האצלת סמכויות היא העברה של ביצוע  משימה לאדם אחר במחלקה, תוך שמירת האחריות האישית של המנהל לביצוע בקרה. כלומר המנהל נשאר מבקר את התהליך  ואת הביצוע.  

יתרונות האצלת הסמכויות:

חוסך זמן למאציל הסמכות-  נשאר לו רק לעשות בקרה.

מצמיח עובדים  אחרים  ומטפח תחושה חיובית וראש גדול בקרב כפיפים.

 

ריכזנו לכם עוד מאמרים וטיפים בנושא ניהול זמן וניהול עצמי, השקיעו בעצמכם ונסו אותם:

 

 להזמנת סדנאות ניהול זמן ואפקטיביות אישית
שלחו מייל ל edna@odem4u.co.il או התקשרו אלינו 03-5358511.

 

העובדים שלכם יודו לכם והתוצאות שלהם ישתפרו.