972525738866 צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

צרו עמנו קשר!

אימון מנהלים

יש אמרה נכונה ש"דליל בצמרת אבל צפוף עד אליה", לכן בסופו של דבר  כאשר מנהל מגיע לעמדות ניהול, הוא מרגיש פעמים רבות לבד. אימון מנהלים נותן מענה מקצועי לבדידות זו, ולוקח את הארגון ואת התוצאות למקום חדש.

 

אנו מאמינות שאימון, מיקוד ויצירת מחויבות, מניעים עסקים ואנשים לעשייה ולשיפור ביצועים.
כל אדם או עסק חווה פער בין הרצוי למצוי. באימון אנו עובדים על שינוי תפיסות מוטעות הפוגעות במסוגלות שלנו ומחבלות בהצלחותנו. באימון נבנים הרגלים חדשים והמנהל  יפעל במרץ להשיג את היעדים האישיים שלו ואת יעדי הארגון.באודם צוות מאמנות מקצועיות, ממוקדות, מחויבות ואותנטיות, המייצרות שינוי והשפעה אצל  עובדים ומנהלים, ועל כך יוכלו להעיד מתאמנים רבים שעברו הכשרה ואימון באודם. לכל המאמנות ניסיון  ניהולי במגוון תחומים ניסיון זה מקדם את המתאמן להשגת מטרותיו. 

 

אימון מנהלים בכירים הוא אתגר מיוחד בפני עצמו, כי  מנהל בכיר יהסס לקבל ייעוץ ועזרה מקצועית כדי  לא לפגוע בתדמית המומחיות והמקצועיות שלו. בנוסף לכך הוא יהיה עמוס מאד מבחינת עומס מטלות ויתקשה לתת לעצמו זמן איכות.


מניסיון של שנים, כאשר הארגון מציע אימון למנהלים שעות אלו משתלמות למנהל ולארגון הרבה יותר ממה שהן עולות.

 

בעולם העסקי  המודרני, איכות הניהול היא זו שתקבע ותכריע אם חברה תצליח  לטווח ארוך או לא. אימון מנהלים למצוינות משלב פיתוח אישי ומקצועי וממוקד ביצירת שינוי התנהגותי לטווח ארוך. כל פעם מרגש אותנו לשמוע על קפיצות הדרך המשמעותיות שעשו מנהלים שעברו אימון באודם. 

 

אימון מנהלים בכירים או צעירים

 כדי לפתח ולהכשיר מנהל יש לפתח ולהעצים מיומנויות התנהגותיות אבל הכי חשוב זה היישום בחי היומיום.

 

בתכנית אימון מנהלים מתמקדים בצרכים האישיים של כל מנהל, ונושאי האימון מגוונים: פיתוח צוות, ניהול זמן, תכנון ותיעדוף, תקשורת בין-אישית  אפקטיבית,  ניהול ישיבות, ניהול קונפליקטים,  ביצוע ראיונות, כישורי עמידה מול קהל, הובלת תהליכים ועוד.

 

הקניית מיומנויות וכלים אפקטיביים וישימים בהתמודדות מול מגוון סוגיות שונות

אימון מנהלים כאמור, הוא תהליך של כ-10 מפגשים שמטרתו לייעץ, ללוות ולהקנות מיומנויות וכלים אפקטיביים וישימים  יעודיים למנהל שעובר את האימון. כל מפגש אורך שעה-שעתיים,  ובין המפגשים מתקיים תהליך יישום והטמעה . בתהליך חותרים לעמידה ביעדים, להנעת עובדים ולעמידה בלחצים מול אתגרים ניהוליים בדרך להגשמת המטרות. 

 

יש כיום בתחום היצע גדול של סדנאות ותכניות העצמה למנהלים אך אים לנו ספק שאימון אישי מככב בצמרת. אימון אישי  למנהל מתאים גם לכל רמות ניהול. החל באימון מנהלים צעירים וזוטרים או ראשי צוותים החפצים לגבש מיומנויות ניהוליות ולשפר את הדימוי העצמי שלהם, ועד לאימון מנהלים בכירים בארגונים גדולים, המעוניינים לשפר מיומנויות ולהגדיל את  ההשפעה שלהם בפוליטיקה הארגונית. 

 

הקניית ידע תאורטי והפיכתו בשטח לפרקטיקה מעשית

בחברת אודם מציעה תכנית ייחודית לפיתוח ואימון מנהלים, המתאפיינת במבנה המאפשר למנחה לחזק את המנהל ולתמוך בו במהלך רכישת הכלים והמיומנות, זאת לשם העצמת האפקטיביות שלה. כל התכניות של אודם לפיתוח מנהלים מתנהלות בקונספט של קבלת משימות בין מפגש למפגש ויישום בשטח של הכלים שנרכשו הלכה למעשה.

 

מתכונת זו מאפשרת שילוב אופטימלי של הקניית ידע תאורטי והפיכתו בשטח לפרקטיקה מעשית. התכניות הללו כוללות מגוון נושאים שונים כגון פיתוח מנהיגות, אינטליגנציה רגשית וחשיבה אסטרטגית, פיתוח מיומנויות לניהול קונפליקטים והנעת עובדים, וכן בניית צוותים, הובלת תהליכי שינוי ורכישת כלים ישימים לעמידה איתנה מול אתגרים ובעיות.

 

המתודות ומיומנויות הניהול מסייעות למנהלים לצמוח ולהפוך למנהלים שלא רק משמרים את הקיים, אלא גם כאלו שמובילים שינויים, ובכך מגשימים את מלוא הפוטנציאל הניהולי הטמון בהם.

 

כיצד מתבצע תהליך אימון מנהלים?

במקרים רבים  לא נכון לקיים הדרכות בקבוצת מנהלים גדולה ולכן בוחרים לתת תוכנית אימון אישית למנהל.
המנהל מגיע לעשר פגישות במשרדי החברה, ואם זה מספר מנהלים באותו ארגון המאמנת יכולה להגיע אליכם לחברה לפגישות אישות. 


כל פגישה אורכת כשעה וחצי עד שעתיים, ובין המפגשים המנהל מחוייב למשימות ניהוליות ברוח מה שלמד במפגש האחרון. 
תהליך ההטמעה בין המפגשים הוא עוצמה בלתי רגילה של התהליך. זה כמו קורס אחד ארוך מאד. 
המנהל משתף את המאמנת בעמידה במשימה ומקבל תובנות משמעותיות כבר בין המפגשים.

 

סוגי אימון מנהלים:

  • פגישות אימון במשרדי אודם בתנאים המייצרים חשיבה מחוץ לקופסא.
  • פגישות אימון לכמה מנהלים מאותו ארגון ברצף, ביום עבודה אחד של מאמן.
  • פגישות אימון, ליווי וייעוץ להגדלת מכירות בקמעונאות או בתחומי מכירת שירותים.


 לקביעת פגישה או edna@odem4u.co.il , 03-5358511

לקבלת הצעה לתהליכי אימון מנהלים בחברה שלכם פנו אלינו ונשמח להתאים לכם תכנית   המתאימה לארגון שלכם. edna@odem4u.co.il