972525738866 צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

צרו עמנו קשר!

תכניות אודם בגפ"ן- כשחינוך ועסקים נפגשים

אודם היא חברת הדרכה ותיקה שפועלת כבר 23 שנים בעולם העסקי, ובשנים האחרונות הרחיבה פעילותה להכשרה במערכת החינוך.  האתגרים איתם מתמודדים מורים, הורים ותלמידים דרבנו אותנו למצוא פתרונות יצירתיים וזה מה שקורה כשחינוך ועסקים נפגשים. 

 

גם בחינוך: אודם הופכת את המינוס לפלוס

את כל תוכניות אודם ניתן להזמין דרך מערכת הגפן בתעריפים הקבועים, ובכך לנצל את הניסיון העשיר של החברה. צוותי אודם בהכשרות למורים הם יועצים ארגוניים, ובהוראת החינוך הפיננסי מורים וסטודנטים בתחום.  התוכניות המובילות של אודם בגפ"ן מוערכות מאד התובנות נפלאות וניתן לראות את שביעות הרצון מהתכנים ומההנחיה.  התוכניות מקבלות  משוב מצויין בתוך המערכת.

ניהול כלכלת המשפחה

פירוט התכניות של אודם

חינוך פיננסי לנוער -תוכנית 13174

אנשי חינוך והורים רבים מדברים על הצורך ללמד את הצעירים חינוך פיננסי. זאת ההזדמנות שלכם להצטרף לבתי הספר שמנגישים את הנושא באמצעות קורסים מעמיקים המשתלבים בתוכנית הלימודים השנתית. הבנה פיננסית היא בסיס לצמיחה והתפתחות, ותוביל את הצעירים לנהל את עצמם ואת סביבתם טוב יותר.  לקבלת הסילבוס המלא

 

התוכנית פותחה ע"י  צוות מוביל הכולל את עדנה לוי-קורן מנכלית אודם, שבשנים האחרונות משלבת את תחום הוראת ניהול עסקי בתיכון.  מנהלי בתי ספר ורכזים חברתיים יכולים לקחת אחריות ולדאוג שתוכניות אלו יילמדו בכיתות ט' - י"ב. התוכניות מועברות כבר בבתי ספר ברחבי הארץ והתגובות של תלמידים ומורים, מצוינות.    

תכניות אודם לחינוך פיננסי לנוער

מנהיגות מול הורים- תוכנית 5346

אחד האתגרים המרכזיים של כל מוסד חינוכי ורשות מקומית, הוא בניית מרקם יחסים טוב ונכון בין בית הספר להורים. בחמש השנים האחרונות הכשירה אודם עשרות צוותים חינוכיים לתקשורת ולהתמודדות אפקטיבית עם הורים, בדגש על מנהיגות, שיתוף והעצמה.  התוכנית המלאה מומלצת בגפ"ן, מהווה השתלמות בית ספרית המוכרת לגמול ובעלת ערך מוסף גבוה לצוותי החינוך: היא מעניקה כלים לרתימת הורים ולבניית יחסים של שיתוף פעולה, ומאפשרת הבנה מעמיקה של מערכת היחסים הרצויה.  שביעות הרצון מהתוכנית גבוהה מאד והיא מאד מומלצת.   

  

לריכוז תכניות לצוותי חינוך

 

כשחינוך ועסקים נפגשים

 

לקבלת הסילבוס המלא