972525738866 צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

צרו עמנו קשר!

בניית צוותים אפקטיביים

בניית צוות אפקטיבי, היא משימה ניהולית חשובה מאין כמוה.
צוות אפקטיבי יכול לתת מענה מקצועי ומהיר לאתגרים העומדים בפני היחידה: מצוינות בשירות, מיכסום מכירות  או  יצירת יעילות בתהליכי הארגון. דברים כה רבים יכולים לחבל בעבודת הצוות, החל מחוסר הקשבה וראייה חד־צדדית וכלה במאבקי כוח על קידום יוקרה וסטטוס, המהווים מחסום ליצירת עבודה נכונה ונעימה. 

בתהליכי הכשרה באודם, אנו מקדישים תשומת לב רבה להכשרת מנהלים בתחום פיתוח צוותים, הנעת עובדים ושימור צוותים מנצחים. זוהי השקעה שאינה מסתיימת ביום הדרכה אחד למנהלים, אלא נכון יותר להמשיך לטפח  את התקשורת בצוות  לאורך זמן. 

בניית צוות יעיל

חשוב לנו מאד לתת ביטוי לכל דורות העובדים, כי ניהול בין דורי נכון, משתמש  נכון יותר ביתרונות של כל דור, ואז הצוות כולו יהיה הרבה יותר אפקטיבי.

צוות אפקטיבי הוא צוות שנעים לכל אחד להשתייך אליו, כך שהיתרון היחסי של כל אחד בא לידי ביטוי, והצוות פועל כמכונה משומנת היטב כדי להשיג את המטרות המשותפות. בצוות אפקטיבי יש  מנגנון פעיל של וונטילציה המאפשר לסלק מכשולים בתקשורת הפוגמים בעבודה.
נכון, זו משימה מאתגרת לבנות צוות כזה, אולם הרווח הוא עצום מבחינת התוצאות.

אם אתם רוצים להשקיע בבניית צוותים אפקטיביים, פנו לאודם לקבל הצעה לסדנאות דינמיות המטפחות מיומנויות ניהול צוות ותקשורת אפקטיבית בתוך צוותים.
 

צרו קשר: edna@odem4u.co.il , 03-5358511    התוצאות לא יאחרו לבוא. 

 

מנהל אשר נדרש להקים צוות אפקטיבי צריך לטפל בכמה מוקדים  חשובים: בניית רוח הצוות, ניהול משימות הצוות, תקשורת אפקטיבית ושיטות עבודה בצוות  ותיאום צוותי. צוות אפקטיבי הוא צוות שיש לו מטרה ברורה ומשותפת. חברי הצוות יודעים מה תפקידם והמשימות הנשלחות אליהם הן משימות אשר הולמות את הגדרת התפקיד שלהם.

בבניית תהליך ההכשרה חשוב לתת את הדעת לסוגיות הקשורות ליחסים בין חברי הצוות: גיבוש הצוות, זיהוי צרכים של פרטים  ושל הקבוצה כולה , זיהוי דינמיקות בעלי אופן ייחודי בין חברי הצוות, מאבקי כוח גלויים או סמויים בצוות וכיוצא בזה.