972525738866 צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

צרו עמנו קשר!

אודות ומורשת

אודם הוקמה במטרה להוביל ולטפח את הפוטנציאל האישי של העובדים והמנהלים לאפקטיביות  ולהשגת תוצאותמטרתנו לתת פתרונות פשוטיםיעילים וישימים, שיהפכו את צוותי העובדים והמנהלים לכוח איכותי, מקצועי וממוקד, המשיג תוצאות הן בטווח הקצר הן בטווח הארוך.


אודם היא חברה שעובדת מהלב ותוך כדי ההדרכה נוגעת בלב של האנשים.
אנו מעודדים אותם ליצור שינוי אמיתי בהתנהגות שלהם. אנו מאמינים שהסיפור הוא לא ללמד ידע,   אלא ליצור מוטיבציה לעשות אחרת, ואת זה אודם יודעת לעשות הכי טוב.

אודם מקדמת חברות ואנשים להטמיע שינויים, לעבוד בעבודת צוות מתוך אופטימיות וחיוביות.
אודם מאמנת את המנהלים להנהיג את העובדים שלהם כדי להשפיע ולהשיג תוצאות יוצאות דופן.
אנו גאות להנחות באהבה ובמסירות, כדי לזרוע מקצועיות, אנושיות ואופטימיות נצחית בכל מקום אפשרי,    כי בלעדיהם אי אפשר לחיות חיים מאושרים ומספקים. 

 

וקצת בפן האישי איך הכל התחיל...

הכול התחיל בשנת 1999, אחרי שצילה ואני ילדנו את בנותינוצילה הייתה הרוחנית בין שתינו, אני הייתי ההגיונית והמעשיתידענו שהשונות הזאת בינינו יכולה ליצור משהו מופלא.
אופטימיות חסרת גבולות איחדה אותנו, שאפשר לעשות, ליצור ולשנות כמעט הכול. כך נולדה אודם ב-6/6/99. עם הזמן גילינו שיש ליצירתיות ולאופטימיות הזאת שורשים עמוקים מאד.
לסיפור  המורשת המלא...

 

ליצירת קשר וקבלת פרטים לחצו כאן

להתרשמות מחוויות של לקוחות אודם   לקוחות כותבים על השפעת סדנאות אודם

 

 

כמה עקרונות יסוד בתוכניות של אודם:

 "זו אינה תוכנית מדף" 
תוכניות הדרכה באודם מותאמות לצורכי הארגון והעובדים, כדי שמשתתפי התוכניות ירגישו שאכן מכירים את הבעיות האמיתיות שלהם בשטח ואת משאבי הארגון ומגבלותיו.

"העצמה ומיקוד על ידי חיוך"
טכניקות האימון וההנחיה  מחזקות את המוטיבציה לשינוי ויוצרות עובדים נלהבים, אופטימיים ומחוזקים, המבצעים את עבודתם באפקטיביות ובהנאה.

"זה עובד בשטח ולא רק בתאוריה
"אודם" מקנה כלים ופתרונות פשוטים, יצירתיים וישימים ומטמיעה אותם באמצעות אימון מגוון. הפתרונות מוכיחים את עצמם בשטח ומעצימים את העובד.

"אפשר להתחיל גם בקטן"
לאודם הרצאות וסדנאות מקוצרות בנושאים מרכזיים ומגוונים, שמאפשרות לתת לקבוצות עובדים טעימת העשרה שמכוונת להעלות את המודעות למיומנויות ושינוי הרגלים. כך אפשר להתחיל במשהו קטן ולהמשיך להעמיק את התכנים בסדנאות עומק, בקצב המתאים לתקציב החברה ומשאבי הזמן האפשריים.


מכתב לזכרו של אח של אבי, ארמונד לוי ז"ל.