972525738866 צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

צרו עמנו קשר!

סדנאות למנהלים – ללמוד להוביל ולהצליח  

הפקולטות ובתי הספר למנהל עסקים מעניקים הרבה מאוד ידע תיאורטי, שבהחלט מועיל למנהלים  מתחילים. אך האם אפשר להסתפק בידע תיאורטי, במחקרים עיוניים, בעבודות ומבחנים של תקופת הלימודים?

כפי שיודעים מנהלים בכירים וותיקים – עם כל הכבוד ללימודים, אין בהם די בכדי להכין את מנהלי העתיד להתמודדויות ניהוליות בעולם האמיתי.

בכל ארגון שמכבד את עצמו ורוצה שהמנהלים ינהלו בצורה הטובה ביותר, הפתרון הוא לשלב סדנאות למנהלים על מנת שהללו ידעו מה נכון לעשות ומה לא נכון לעשות כדי להוביל את העסק קדימה. כדי להצליח בתפקיד החשוב של המנהל לטובת קידום הארגון.  

 

מגוון אפשרויות להתפתחות המנהל

אין ספק שלא כל עובד יתאים להיות גם מנהל. ארגון טוב ומקצועי יאופיין בכך שתהליך מיון יבחר במנהלים מתאימים, בעלי כישורים וכן גם שבעלי כישורים יקודמו לניהול מתוך שורות הארגון. אך בכישורים או בכישרון אין די. כישרון יש לחדד, לשפר, להקציע. איך עושים את זה? באמצעות סדנאות למנהלים כמובן.

 

סדנאות למנהלים הן כלי חשוב ורב עוצמה בעולם העבודה הנוכחי: מצד אחד הן מספקות ידע וכלים חשובים לשיפור כישורי הניהול, ומצד שני הן מאפשרות מקום פורה לסיעור מוחות ולהתייעצות עם עמיתים בשילוב מנחים מקצועיים. 
סדנאות פיתוח מנהלים בונות את המנהיגות של המנהל ואת תפיסת התפקיד שלו ולרוב הן מכסות מגוון רחב של נושאים שעתידים לעזור למנהלים לעמוד באתגרים השונים.

סדנאות למנהלים

יש מגוון רחב של סדנאות, כך שגם אם מנהל כזה או אחר כבר השתתף בסדנא אחת, הרי שתמיד תהיה סדנא נוספת שתוכל להעשיר, ללמד, לקדם. סדנאות למנהלים יכולים להתמקד בפן ניהולי מסוים אך לעיתים ההתמקדות תהיה מקצועית. יש סדנאות שנועדו לשפר מיומנויות תקשורת. יש סדנאות שנועדו להקנות טכניקה מעולה של מכירה. יש סדנאות שיכולות לסייע בהפיכת מנהל למנהיג, כזה שמוביל את העובדים לא רק בשל היותו בעל תפקיד.

 

סדנאות למנהלים וטכניקות שעובדות

איך יוצרים שינוי בארגון? איך עוזרים לעובד וותיק להמשיך לשמור על רעננות ותרומה בעבודה? איך יוצרים בעבודה תרבות של ניהול איכותי ואיך שומרים גם על המנהלים שבעי רצון וחדורי מוטיבציה? אצלנו, בחברת אודם פיתוח כישורים לעסקים מגוון רחב של סדנאות, הדרכות וטיפוח מיומנויות לעובדים וכמובן – גם למנהלים.

 

ניתן לשלב בתוכניות פיתוח מנהלים גם הכשרה לטובת הסמכות נוספות ורלוונטיות לתפקיד. כך, בסיום תהליך ההכשרה המנהלים יהיו גם מקצועיים בתחומם וגם מקצועיים בניהול האנשים והמשימות.

יש לקחת בחשבון, שגם אם כותרות הנושאים דומות, התמורה שתקבלו בתהליך ההכשרה לא תהיה דומה. 


כדי ליהנות מכל התועלות הללו, חשוב לבחור נכון בין נותני השירותים המקיימים קורס מנהלים או סדנאות פיתוח מנהלים.

 

המסגרת הנכונה לסדנאות מנהלים באודם

בחירה בקורס פיתוח מנהלים יותאם לצרכיו של הארגון ותוצאותיו יהיו לטווח ארוך.

  1.  לוודא שהמנחות/מנחים שיעבירו את ההכשרה בעלי  ניסיון עסקי ולא רק ידע אקדמי. 
  2.  לעשות אפיון צרכים בקרב המנהלים ולראות מה הם מצפים. הסדנאות צריכות להתאים לציפיות המנהלים.
  3.  לבחון שילוב בין הנחיה קבוצתית ואימון ניהולי אישי (תוכניות משולבות שמקובלות מאד באודם) .

 
תכנים מרכזיים בתוכניות של פיתוח מנהלים וסדנאות למנהלים 

תכני בסיס בסדנאות מנהלים הם: מנהיגות, הנעה יצירתיות, פיתוח מנהיגות (לקיחת אחריות ניהולית, בניית אמון, בניית צוותים ועוד), הנעת עובדים ושימור עובדים (כידוע, לא מעט ארגונים מתמודדים עם "בריחת מוחות"), מיומנויות תקשורת בינאישיות, ניהול זמן ופרודוקטיביות, משוב והערכת עובדים, חניכת עובדים לביצוע מיטבי, תכנון והטמעה של שינויים ארגוניים ועוד.. 


כמובן, שניתן להזמין גם סדנאות המיועדות להקנות כלים ספציפיים כמו: גיוס עובדים להייטק וכיוצא בזה..
פרמטר נוסף שחשוב לשים דגש עליו בעת תהליך בחירת הסדנאות נוגע ליצירתיות ופיתוח חשיבה ניהולית יצירתית וגמישה. 

יש לכם עסק ובו מנהלים טובים? רוצים לשפר את יכולותיהם של המנהלים בכל המחלקות – יצור, אדמיניסטרציה, כספים, שיווק ומכירות? בחרו סדנאות למנהלים המתאימות לצרכי הארגון והעניקו למנהלים סט משופר של יכולות, מודעות רחבה יותר, יכולת ניהולית גבוהה יותר וכל זאת – על בסיס טכניקות שעובדות.