972525738866 צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

צרו עמנו קשר!

סדנאות ניהול זמן בעבודה ובחיים עצמם

כבר שנים שאודם מובילה בתחום ניהול זמן. עם השנים, נושא זה הולך ומקבל יותר ויותר ומשמעות, כי בעולם המודרני, עוד יותר קל ליפול למלכודות זמן רבות. לאודם סדנת ניהול זמן אפקטיבית ביותר, היוצרת שינוי תפיסה ומדגישה את הצורך ביצירת שינוי התנהגותי במיומנויות הניהול העצמי במגבלות הזמן.

 

להתאמת סדנת ניהול זמן למנהל או לארגון, מומלץ לקבוע איתנו פגישה טלפונית: 03-5358511 או לפנות במייל edna@odem4u.co.il. עצם השיחה תעשה לכם סדר משמעותי ותיתן ערך מוסף.

 

העולם המודרני מאתגר אותנו יותר ויותר. מצד אחד אנו עובדים יותר, ומהצד שני חשוב לנו  הזמן האישי והמשפחתי. סביבות העבודה הופכות להיות מורכבות יותר, ואנו נדרשים- תחת כל אלו, להיות יעילים יותר ולנהל את זמננו או עצמנו טוב יותר.

סדנאות ניהול זמן הן תחום עשיר בכלים, ובהחלט ניתן דרכן להתקדם וללמוד איך לנהל את עצמנו טוב יותר, ולעשות יותר בפחות זמן.

נצליח לייצר שינוי אם נדבק בעקרון הקאיזן וכל פעם נבחר נושא אחר ונתאמן עליו. לאחר מספר חודשים של אימון והתמדה בכלים שניתנים בקורס ניהול זמן של חברת "אודם" תהיו מומחים בניהול זמן.

סדנאות ניהול זמן מבית אודם

סדנאות לניהול זמן אימוניות ומעשיות הנותנות כלים יעילים לניהול זמן ויצירת יעילות אישית.
בסדנאות ניהול זמן באודם נכיר את המלכודות האישיות שלנו, שגורמות לנו לבזבוז זמן, נלמד לאבחן את צורת הניהול העצמי שלנו ומה יוכל "לסנדל" אותנו כדי שנהיה יעילים יותר. 

 

בסדנאות נבחן את הקשר בין "המצפן והשעון", נכיר את חשיבות התכנון והבקרה ונפתח משמעת עצמית לעמוד במחוייבויות שלנו כלפי עצמנו.

סדנת ניהול זמן

סדנת ניהול זמן להספק מירבי

אין זה סוד שניהול זמן מושתת על משמעת עצמית, שגם אותה צריך יהיה לפתח. נצטרך ללמוד לתכנן, להקפיד לא לוותר לעצמנו, לעשות כל הזמן תהליכי בקרה - מה הספקנו ומה לא הספקנו, וכמובן לחקור ולרדת לשורש מדוע לא היינו יעילים ואפקטיביים. ככל שנעמיק ונזהה דפוסים שלנו, כך נשתפר בניהול הזמן.על כך אנו מרחיבים בקורס ניהול הזמן שאנו מציעים לכל ארגון.

 

אימון אישי בניהול זמן

ניהול זמן דרך אימון אישי יכול להיות באחד על אחד או בקבוצה קטנה. באימון אישי פרטני משתמשים בניתוח שגרת היום וההרגלים של המתאמן ועובדים על זיהוי מלכודות הזמן האישיות שלו, תוך יצירת שינוי התנהגותי ממפגש למפגש.  

 

אימון אישי לניהול זמן בקבוצה קטנה, גם מאפשר לזהות מלכודות זמן אישיות וגם  ללמוד דרך תובנות של קבוצת העמיתים, שמשקפת לי כיצד התקדמתי אל היעדים שלי. 

 

האימון מתאים גם למנהלים ועובדים בתוך ארגון וגם לפרילנסרים שמתמודדים עם עומס מטלות בשיווק, בתפעול, בייצור ובכלל ברצון לפתח את העסק בכיוונים שונים. 

 

כמעט בכל תוכניות פיתוח מנהלים בארגונים גדולים אנו מקדישים לפחות מפגש אחד בקורס ניהול זמן כדי לחדד את מיומנויות ניהול הזמן.

 

 

קורס ניהול זמן

האצלת סמכויות

בניהול זמן אחד מהנושאים החשובים שאנחנו עובדים עליהם במיוחד עם מנהלים, הוא נושא האצלת סמכויות.

 

האצלת סמכויות היא הדרך המרכזית לניצול נכון יותר של זמן המנהל.

 

האצלת סמכויות היא העברה של ביצוע  משימה לאדם אחר במחלקה, תוך שמירת אחריות המנהל לביצוע בקרה. להאצלת סמכויות יתרונות רבים מעבר לניהול זמן מיטבי, כי היא  מצמיחה עובדים רתומים ומחוייבים, ובכלל היא מטפחת תחושה חיובית וראש גדול בקרב כפיפים.

 

האצלת אחריות (להבדיל מהאצלת סמכויות)

האצלת אחריות מתמקדת בתוצאות ולא בשיטות. היא מעניקה לעובדים בחירה חופשית של שיטות העבודה איך להגיע לתוצאות ועושה אותם אחראים לתוצאות. 

סדנאות ניהול זמן

יש לתאם ציפיות מראש בחמשת התחומים הבאים:

  • תוצאות רצויות - מה  התוצאות המצופות  בלי להכנס לאיך משיגים אותן. חשוב לכתוב הצהרת איכות שתפרט את התוצאות כולל מועד נדרש ברור לצד השני.
  • קווים מנחים – מתי מצופה מהעובד לבקש עזרה ולהציף כשלים ובעיות, הדורשות התערבות מנהל. קווים המנחים לקבלת ההחלטות וכללי אתיקה לתהליך תורמים לניהול זמן מיטבי.
  • משאבים- הגדר מה המשאבים האנושיים, כלכליים, טכניים שעומדים לרשות הצד השני  לשם השגת התוצאות הרצויות.
  • אחריות ודיווח - קבע מדדים כיצד ימדדו התוצאות  ומועדי דיווח.
  • השלכות- הגדר את התוצאות החיוביות והשליליות הצפויות בעקבות השגת תוצאות מיטביות/שליליות: תגמולים כספיים, חיזוקים פסיכולוגיים,  קידום לתפקידים אחרים...

 

קורס ניהול זמן כי זה הזמן

כדי להתחיל במסע לשינוי הרגלים ריכזנו לכם כמה טיפים בנושא ניהול זמן, השקיעו בעצמכם ונסו אותם: